Home » Výměna střešních oken

Výměna střešních oken

Výměny oken Velux jsou od prvoinstalací odlišné a vyžadují koordinaci více řemesel na jednom místě. Musejí se také provádět se šetrností na již obývaný a plně zařízený interiér bytu či domu.

  • pomoc s výběrem správného modelu a výbavy nového okna
  • vlastní výměna oken
  • ekologická likvidace oken starých
  • odvoz demontovaných částí ostění
  • výstavba nového ostění včetně nové tepelné izolace
  • úklid hrubých nečistot průmyslovými vysavači
  • nově v roce 2012 provádíme při výměně oken revizi Vaší střechy.

Unikátní službou, kterou nabízíme pro případ rozbití, je zasklívání střešních oken

Máte již dosluhující střešní okna a je na čase, aby byla provedena jejich výměna? Dnešní moderní technologie a kvalitní materiály použité pro výrobu mají za následek, že si všichni můžeme dopřát opravdu kvalitní střešní okna. Jejich životnost je vysoká, ale není věčná. Dřív nebo později tak přichází otázka, zda není nutné udělat výměnu oken. Ano, pokud okna dosluhují, pak je to nutné.

 

Nepodceňujte přípravu

Z hlediska prachu a nečistot, které výměnu plastových oken doprovází, není tato činnost příliš příjemná. Úklidu se rozhodně nevyhnete, ale Vaše domácnost rozhodně nebude tak „zaneřáděná“ pokud nebudete podceňovat přípravu. Neomyvatelný nábytek předem zakryjte, ten omyvatelný nakonec jen otřete. Zapomeňte na mýty, že po výměně oken budete uklízet ještě několik dní.

Výměna je časově nenáročná

Kvůli výměně oken si rozhodně nemusíte brát dovolenou a stěhovat se k rodině. Jsme solidní a spolehlivá montážní firma, a tak bude výměna střešních oken hotová během několika hodin.

Výměna skel plastových oken

Ne vždy je nutné měnit okno i s rámem. Chcete-li zvýšit tepelnou pohodu, snížit spotřebu energií nebo eliminovat přehřívání domácnosti, můžete vyměnit pouze samotné sklo. V současné době existuje několik typů izolačních skel, které mají rozdílné vlastnosti, a rozhodně je vhodné, abyste jej zakoupili na doporučení zkušeného prodejce.

Ne vždy je nutné okna měnit, zkuste náš servis střešních oken Velux.

Výměna dřevěných oken za plastová

Plastová okna se těší velké oblíbenosti. Divit se není čemu. Mají vynikající tepelně-izolační vlastnosti, jsou poměrně levná, jejich životnost je dlouhá a navíc jsou plastová okna naprosto bezúdržbová na rozdíl od dřevěných oken.

Výměnu dřevěných i plastových oken je vždy dobré nechat na odborníkovi. A to nejen samotnou montáž, ale i měření či doporučení materiálu. Kvalitní a bezproblémová okna zajistí, že chod Vaší domácnosti bude absolutně bezproblémový.

Máte problém se střešním oknem?

Pomůžeme Vám s jakýmkoli problémem se střešními okny. Navštivte náš Servis střešních oken VELUX!

Galerie